.Ana Sayfam Yap     .Favorilerime Ekle 15 Ağustos 2020, Cumartesi
(212) 8763040
(544) 8763040

İLAN NO:

ŞEHİR

FİYAT ARALIĞI

min.  
max.

METREKARE

min.
max.

Portföylerimiz
Döviz Kurları
USD: 7,3577 TL
EUR: 8,6866 TL
GBP: 9,6406 TL
Konut alırken nelere dikkat etmeliyiz

Özellikle 1999 yılında yaşanan depremden sonra yıldızı parlayan markalı konutlar artık alımlarda semt kadar önemli bir noktaya geldi. Oyun salonları, yürüyüş yolları, gezi alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve duşlarıyla, güvenlik sistemleri, otoparkları ve rekreasyon alanlarıyla, insanlara bir yaşam biçimi sunmasıyla da dikkat çeken markalı konutlar alıcılar için vazgeçilmez oldu. 


Özellikle depremden sonra sağlam zeminli bölgelerde güvenilen müteahhitlik firmalarının inşa ettiği evlere olan ilginin arttığı kaydediliyor. Bu dönemden sonra estetik ölçüler, statik bir takım değerlerle birleştirilirken, inşaat şirketleri birbiri ardına markalı siteler kurdu. Yapılan evler için konak, saray, köşk gibi tanımlar kullanılarak yapının lüksü vurgulandı. Bu nedenle markalı ev trendinin bugün olduğu gibi gelecekte de yükselişini sürdüreceği öngörüyorülüyor. 


"Markalı hem kazanıyor hem de kazandırıyor"


 Markalı konut projeleri hem alıcısına hem de geliştiricisine kazandırmaya devam ediyor. Sunduğu imkanlar nedeniyle yıldızı giderek parlayan markalı konutların sektörde yaşanan daralmaya rağmen fiyatlarının artış trendinde olduğu gözlemleniyor.

lôrien Network | elektronik yayıncılık sistemleri © 2012 loriennetwork.com